Pravidla

11. července 2017 v 22:14 |  Pravidla
Email: prison.lambs@seznam.cz

Prosím předtím než se zaregistrujete očekáváme že si přečtete pravidla.1. Předtím, než si vyberete postavu za kterou chcete hrát se podívejte zda je volná!

2. Každý měsíc budeme kontrolovat zda jsou hráči aktivní.

3. Počet postav není omezený, ale promyslete si napřed zda budete potom vše stíhat! Ne že si budete každý měsíc měnit postavu.

4. Na začátek přihlášky slovo ''černá ovce''.

5. Žádné ponižování ostatních, vulgarismy, šikana. Nebudeme na vás brát ohledy. 3x porušení pravidel a ven!

6. Váš život coby OOC netahejte do hry.

7. Do přátel si dávejte pouze ty které mají v přátelích admini! Tedy Cha Hakyeon (N), Lee Jaehwan (Ken) - VIXX , Každý měsíc budeme kontrolovat a budeme vás na přátelé nesouvisíc se hrou upozorňovat!

8. Do profilu si napište ''Prison Lambs''.

9. Po odeslání přihlášky nespěchejte. Admini vám ji překontrolují a poté buď upozorní na nesouvislosti nebo přijmou. (Přihlášky posílejte na email napsaný dole!)

10. Pokud budete chtít odejít, dejte buď vědět jednomu z adminů, nebo napište do příslušné skupiny.

11. Těhotenství u mužů i žen je povolené! Těhotenství však může trvat nejdéle po dobu 3 měsíců déle ne! Co se týče dětí. Pokud otěhotní vězeň je pravidlem, že děti jsou od vězňů odděleni, ale mohou se o ně starat v určitých místnostech kam budou rodiče pravidelně chodit.

12. Alkohol a cigarety nejsou povoleny! Obzvláště ne vězňům! Pokud vás s nimi nachytá strážník má povoleno vězně potrestat.

13. Nezasahujte do her jiných hráčů pokud nejsou otevřené pro všechny.

14. Stížnost na ostatní hráče pište adminům.

15. Dobře si rozmyslete příběh a povahu postavy. Změnit se to nedá!

16. Věznice jsou rozděleny podle vážnosti zločinů. Mezi zločiny se počítá i např: využívání svých schopností proti lidem či před lidmi, zavraždění jiného člověka/ člověka se zvláštními schopnostmi atd.

17. Povinnosti vězňů a strážníků si pořádně přečtete v informacích! A dodržujte!

18. Admini jsou vaši přátelé neukousnou vás, ale respektujte je!

19. Do přihlášky vyplňte: Klíčové slovo, Pozice, Věk, Příběh, Sektor,orientace ,Schopnost (max 2schopnosti), Fotka či gif, odkaz na profil na fb
+ vězni důvod proč jste ve vězení ale ne že někoho zabijete a jdete do sektoru A s tím nepočítejte :D

20. 1 postava může mít až 2 zvláštní schopnosti, od teleportace až po létání, nezapomínejme však na bariéru kolem vězení, která vás nejen, že nenechá projít, ale také vám znemožňuje vaše schopnosti používat (a to i hlídačům!) Takže využívání jich vás buď oslabí a nebo nebudou fungovat, až tak správně, jak by jste chtěli (takže se třeba místo z vězení teleportujete do zdi :D ).


Email: prison.lambs@seznam.cz
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama