Informace

11. července 2017 v 22:47 |  Informace
Email: prison.lambs@seznam.cz

Vězni:


Každý vězeň má povinné práce (vaření v kantýně, uklízení, atd. (pokaždé když vězeň vykonává práci má u sebe jednoho hlídače cca 5 vězňů = 1 hlídač více ne!)

Vězňové mají povinné ranní tréninky na hřišti, 50 sedlehů, 50 kliků a 5 koleček.

Vězeň má za slušné chování pochvaly a za špatné tresty, strážníci, kteří zrovna určité vězně hlídají mají povolení rozhodovat, co si vězeň vždy zaslouží a každý hlídač bude zapisovat chování vězňů do určité složky.

Vězni vstávají 8:00 ráno, jdou na rozcvičku, snídani, pracují nebo jsou v celách (za dobré chování mohou být venku nebo hrát hry co jim mohou strážníci povolit).

Každý vězeň má alespoň jednou za měsíc povinnou 1rozcvičku, 1práci (s tím že se musí domluvit se strážníkem nebo se přidat do skupinky, kde se ještě jeden vězeň vejde např. (3 vězni + 1 strážník) a je otevřená hra! Můžete se přidat).

Pokud se stane, že jednou za měsíc nesplníte rozcvičku či jednu z pracích, která vám bude přidělena upozorníme vás na to a pokud i tak nesplníte, jste považováni za neaktivní a končíte.Strážníci:


Každý strážník má povinné hlídat 1x měsíčně alespoň 5 vězňů celkem (tedy např: 2 vězně na práci a 3 na rozcvičce).

Je jen na vás, jak se budete k vězňům chovat a oni k vám, ale jednáte dle vlastního uvážení s tím, že všechno chování, co vám přijde jako nějaké za které by se mělo trestat, či vám přijde, že je vězeň poslušný zapíšete. Pokud udělíte vězňi nějakou škodu (zmlátíte ho či mu něco odepřete atd. se také zapisuje).

Pokud vypukne rvačka v práci, kantýně, na hřišti nebo kdekoliv jinde dokonce i v celách, máte právo vězně dát na samotku. OBA! Nebo alespoň jednoho dle vlastního uvážení.


Cely:

Cely jsou tvořeny podle sektorů a vážností zločinů, který si můžou vězni sami vabrat.

Sektor A: Cely jsou po 4. Nejsou až tak silně hlídané a jsou tam zločinci za menší provinění (např. neůmyslného používání schopností před lidmi bez schopností).

Sektor B: Cely jsou po 2. Jsou hlídány a každý vězeň je vždy prohledáván při opouštění cely i příchodem do cely.

Sektor C: Cely po 1. Jsou hlídány velice ostře. Vězni nemají skoro žádné možnosti, za neposlušné chování se hůře získávají pochvaly jako např. Možnost jít se místo sezení v cele projít venku po hřišti, kde je možno si zahrát basketbal a nebo zacvičit.

Samotka: Za velmi špatné chování. Sektor je po jednom, můžete tam být zavřeni libovolně dlouho s jedním hlídačem který vás hlídá 24 hodin s tím že jídlo dostáváte přímo do cely, skoro beze světla a s nulovou možností společnosti s ostatními vězni. V tomto sektoru můžete být max. týden, aby jste vyplnili včas povinné práce atd. Pokud je nebudete moct splnit kvůli pravidelnému chození na samotku. Budete potrestáni nejšpinavější prací a cvičení budete mít povinné s KAŽDOU skupinou která bude v určitý den cvičit se přidat s tím, že vás VŽDY bude kontrolovat váš strážník který vás má právě na starost. Na samotku se můžete dostat hlavně: Pokusem o sebevraždu, pokusem o vraždu či rvačkou nebo pokusem o útěk. Nebo pokud budete velice často strážníky považováni za nezvladatelné. (Admini vás vyhlásí a přidají k vám buď strážníka nebo se o vás sami postarají)Hřiště: Možnost hraní basketbalu, cvičení a nadýchání čerstvého vzduchu.


Kantýna: Jídlo se zde podává 4x denně s tím že vězni se střídají ve vaření, takže co si navaříte to si sníte. ^^


Společenská místnost: Za dobré chování zde můžete pobýt a hrát společenské hry, máme tu také hudební nástroje a další cvičení co vám dá záhul na tělo.


Email: prison.lambs@seznam.cz
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama